Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Блискавка спалила кімнату Ользі Цапко

Блискавка спалила кімнату Ользі Цапко

15 червня о сьомій годині вечора в Батурині Ніжинського району (Батуринська ОТГ) сталася пожежа в спальній кімнаті будинку 55-річної Ольги Цапко. Ймовірна причина — розряд блискавки.Власниця будинку в той час була на роботі. Удар блискавки стався на очах 65-річної Надії Дандель, сусідки. За декілька хвилин з вікна пішов дим. Надія Іванівна викликала рятувальників.

— Блискавка влучила в телевізійну антену, що висіла на металевій трубі. По телевізійному кабелю іскра потрапила в телевізор. Після чого й виникло загоряння. Вогнем пошкоджені конструктивні елементи покрівлі та перекриття, внутрішнє облицювання стін на площі 20 квадратних метрів та майно, — повідомив 32-річний Олександр Мусієнко, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ніжинського районного управління ГУ ДСНС в області.

Спальня Ольги Василівни вигоріла повністю. А от інша частина будинку, на щастя, не постраждала.

* * *

Станом на 22 червня в області сталося 1204 пожежі (за аналогічний період 2020 року — 1713). Загинуло 49 осіб, травмовано. — 25. А от окрему статистику, скільки будівель постраждало саме від удару блискавки, рятувальники не ведуть.

Ольга Самсоненко, тижневик «Вісник Ч» №25 (1832), 24 червня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ольга Цапко, блискавка, Батурин, «Вісник Ч», Ольга Самсоненко

Добавить в: