Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Помер відомий чернігівський ресторатор

Помер відомий чернігівський ресторатор

 

23 січня в провінції Турин, Італія, помер 69-річний Альфонсо Ракіеле, відомий чернігівській ресторатор. Починав Альфонсо у 2010 році з невеличкого кафе «Кардинале» в мікрорайоні ЗАЗу. Згодом його закрив і відкрив ресторан «Альфонсо» на проспекті Миру, 76, та піцерію на вулиці Молодчого, 12.Його дружина 40-річна Марина Ракіеле розповіла журналістам газети "Вість", ні брат, ні двоє доньок від першого шлюбу не виявили бажання займатися похованням, і сказали, аби вона забирала тіло померлого в Україну. Жінка вимушена була їхати за прахом Альфонсо за 2500 км. в Італію на власній автівці з донькою Олександрою. Вона прийняла рішення поховати урну з прахом ресторатора на кладовищі «Яцево», оскільки в Чернігові в Альфонсо залишилося багато друзів, які як вона сподівається будуть його провідувати.

Альфонсо Ракіеле помер через відмову нирок. Зранку 23 січня у своїй квартирі його знайшов брат. Погіршилося здоров’я Альфонсо років сім тому. Погано працювали нирки, був на діалізі. Виявили цукровий діабет. Зашкалював цукор. При нормі п’ять, у нього часто тримався 15. З лікарень і реанімацій не вилазив. Був при смерті — набряк легень. Лікарі попереджали його, якщо не підкоригує харчування, вживання алкоголю, можуть бути гангрени. Але він не слухав. Це тривало років чотири. Не слухав і мене, сварилися часто щодо його здоров’я. Характер у нього був вибуховий. І, як наслідок, п’ять років тому ампутували одну ногу, потім другу. Відмовляли нирки, став на діаліз, - розповіла журналістам дружина Марина.

У Чернігів Альфонсо приїхав з Гомеля разом з дружиною у 2008 році. Там теж був ресторанний бізнес. Марина білоруска. У Чернігові в Ракіеле народилася донька Олександра. У шлюбі були 17 років. І вже п’ять, як розлучені.

Альфонсо на початку вересня 2023 року вирішив повертатися на батьківщину в Італію. Ресторан передав дружині у власність. Вона зробила там невеличкий ремонт, замінила витяжку і каналізацію, відкрився заклад наприкінці жовтня. Меню залишилося майже те саме більше 30 видів піци. Піцерія на Молодшого також є власністю Марини Ракіеле.На фото Марина та Олександра Ракіеле


Джерело: сайт газети "Вість", Ольга Самсоненко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Альфонсо, ресторатор

Добавить в: