Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На вул.Чернігівській у водія «Ланоса» лопнуло колесо і він врізався в зупинку (фото)

На вул.Чернігівській у водія «Ланоса» лопнуло колесо і він врізався в зупинку (фото)

 

2 січня у Городні серед білого дня «Ланос» врізався в автобусну зу­пинку біля магазинів «Салтівський» і «Ваш дім». Її металеві конструкції розвалилися, упало покриття. Постраждала й автівка — розбите лобове скло, пом'яте крило - Я бачила це на власні очі, - розказує місцева мешканка Валентина Валах. — Саме йшла в аптеку, переходила доро­гу. Спочатку був звук, схожий на вибух. Потім — удар машини об зупинку. Усі, хто був неподалік, дуже налякалися. Потім ми побачили, як водій витягає із салону дитину.Через камуфляжний одяг водія, а також постійні обстрі­ли, яких ворог завдає по прикордонних населених пунктах цієї громади, подія обросла чутками і домислами.

Насправді причиною ДТП, пояснюють у місцевому відді­ленні поліції, стала поломка, яка призводить до аварій і в мир­ний час:

Дорожньо-транспортна пригода трапилася не по вині водія, а тому, що вибухнуло колесо автомобіля. Внаслідок цього водій втратив керування і нічого не зміг вдіяти. В ході розслідування також встановлено, що водій був абсолютно тверезий. Збитки, завдані громаді, будуть відшкодовані найближчим часом. На щастя, в результаті ДТП ніхто не постраждав.
Вибух колеса внаслідок його пошкодження – явище непрогнозоване і може трапитися з ким завгодно.

Ганна Юхименко, фото з соцмереж

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня, Ланос

Добавить в: