Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Замість співчуття — здивування, у Городні обговорюють «заначку» пенсіонерки у 700 тисяч гривень, яку вона втратила

Замість співчуття — здивування, у Городні обговорюють «заначку» пенсіонерки у 700 тисяч гривень, яку вона втратила

 

«Неслабо живуть пенсіонери» - така реакція на новину про черговий шахрайський трюк значно переважає слова співчуття 71 -річній жінці з Городні, яка по­трапила на гачок афериста.Минулого тижня пенсіонерка звернула­ся до правоохоронців із заявою про те, що з її банківських карток зникли гроші.
Згідно з повідомленням пресслужби поліції Чернігівської області, перед цим до потерпілої завітав незнайомець, який представився працівником банку і під при­водом захисту рахунків вивідав у неї рекві­зити та секретні дані карток. Далі вичистив їх до останньої копійки — зняв понад 700 тисяч гривень.


Скоріш за все, гроші не бабусині. Мож­ливо, хтось із родичів відкрив рахунки на її ім’я, щоб ухилитися від сплати податків чи заховати незаконно отримані кошти. Але сам факт — заначка пенсіонерки у 700 з лишком тисяч гривень — викликав бурхли­ве обговорення в Городні та за межами міс­та.

Кримінальне провадження відкрите за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Однак про те, яке конкрет­но покарання світить зловмиснику, говори­ти зарано: його ще треба знайти.

Джерело: газета “Гарт” від 01.09.2022,  Ганна ЮХИМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пенсіонерка, шахрайство, Городня

Добавить в: