Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мешканці Чорновола, 15 розповіли, як літак розбомбив їх будинок і чим живуть зараз (відео)

Мешканці Чорновола, 15 розповіли, як літак розбомбив їх будинок і чим живуть зараз (відео)

 

Жінка на ім'я Наталя, яка мешкала у будинку по вул.Чорновола, 15 розповіла історію про те, як "руський мир" поламав її життя. Це сталося вдень 3 березня, коли були зруйновані школи №18 та 21.

- Саме по цій адресі вул.Чорновола, 15 на час підриву будинку ми знаходилися вдома, вся сім'я, встигли вибігти в коридор. Було відчутно, що на нас йде потужний, навіть не снаряд, а було чути, що йде літак. І він важкий. Просто було чути наближення до самого будинку. І хто встиг зорієнтуватися, той встиг і залишився цілим. Є люди поранені і загиблі по нашому будинку. Остання інформація, яку ми дізнавались - 50 осіб.

- Раз у 2 дні привозять воду. У кого залишився газ у будинку навпроти, то просимо, щоб там накип'ятили нам води. Якщо люди дозволяють, то готуємо суп чи кашу. Є волонтери, вони привозять готову їжу, але не щодня. Зранку всі виходимо, спілкуємось, дізнаємося новини, про те, що і де в нас на сьогоднішній день зруйнували. Тому що у кожного свої родичі по місту і щоб розуміти взагалі що відбулося за день. Прибираємо потихеньку.

- На даний час мешкаємо у підвалі. У своєму та у 5-му під'їзді, їм нікуди їхати.

Ще одна мешканка будинку показала, як живе у підвалі разом ще з 12-ма людьми і продемонструвала свою зруйновану квартиру.


Мешканець на ім'я Михайло не розуміє, навіщо росіяни вбивають українців, та руйнують школи і дитсадки у місті.

Бажаємо зранку почути не постріли, а у гучномовець: "Ми перемогли!", - додає Наталя.

Джерело: телеканал "Дитинець", Владислав Савенок

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чорновола, літак, бомбарудвання

Добавить в: