Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівка розшукує рятівника, який відвіз її до лікарні після бомбардування Чорновола

Чернігівка розшукує рятівника, який відвіз її до лікарні після бомбардування Чорновола

 

Чернігівка Ірина Пригара шукає рятівника, який відвіз її до лікарні 3-го березня після авіанальоту. Жінка проживає у будинку на вул.Богуна. Рік тому російський військовий літак скинув 500-кілограмові бомби на житловий масив нашого міста. Будинок Ірини пошкодило вибуховою хвилею та уламками. На час удару жінка знаходилась в квартирі, отримала контузію та струс мозку. Зараз вона пригадує, що до початку повномасштабного вторгнення в разі його початку вирішила залишатись у Чернігові.3-го березня Ірина пішла здавати кров, в якості донора. Але було зачинено, лунала сирена. Тож жінка пішла додому, а там прилягла відпочити на диван.
Вікна були відкриті, сирену з квартири практично не було чути. І тут вона побачила в небі літак з вікна, він робив коло у небі, розвертався.
Вже навчена миттю збиратися до сховища у разі небезпеки Ірина скочила, надягла пальто та вибігла з дому, але на півдорозі збагнула, що лишила у квартирі телефон. Повернутися і це було великою помилкою, що було після цього не пам'ятає. Отямилась вже у лікарні, де дізналася про авіаналіт.

Через поранення голови їй обрізали волосся. Лікування проходило тривожно, бо російські військові продовжували атакувати Чернігів.


Коли їй стало краще, попросила виписатися з лікарні. Коли вийшла з відділення то на вулиці стало зле. Дібралася до блокпосту і попросила підвезти її додому. Один з військових підвіз її. Але побачивши у якому стані перебуває її квартира Ірина зрозуміла, що лишитися у ній хоча б на одну ніч - вона не зможе. Тож поїхала до двоюрідної сестри, яка прихистила її до того часу, поки не росіяни не відійшли від міста.

Після цього діти допомогли Ірині відремонтувати квартиру.

Зараз вона дуже хоче знайти людину, яка відвезла її до лікарні. Розповідає, що у медзакладі і в сусідів розпитувала про те, що з нею було, як і де її знайшли і почула десь 6 версій. Каже, що була тоді з рудим волоссям і закривавленим обличчям, тож її рятівник може зараз і не впізнати.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пригара, Богуна, літак, бобма, Чорновола

Добавить в: