• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Городнянському хлібозаводі випускають близько 40 найменувань хлібобулочних виробів


На Городнянському хлібозаводі випускають близько 40 найменувань хлібобулочних виробів

 

Городнянський хлібозавод, чи як офіційно йменують його спільне підприємство «Городнянське виробничо-торгівельне об’єднання» - нині єдине промислове підприємство на Городнянщині, яке випускає харчові продукти. В його асортименті близько 40 найменувань хлібобулочних виробів та більше 60 – кондитерських. Головною особливістю продукції нашого хлібозаводу є повна відсутність харчової хімії в продукції. Вона не містить стабілізаторів, консервантів, розпушувачів, поліпшувачів та інших додаткових речовин – тільки масло, олії, борошно, цукор, какао та інші натуральні інгредієнти.На знімку: кондитери Світлана Калита, Людмила Клесун, Раїса Кислуха та Тетяна Кулик

- Сьогодні підприємство переживає нелегкі часи. Ні для кого не секрет, що внаслідок
пандемії значно впала купівельна спроможність більшості людей, тож частково впав і попит. До цього додалося значне подорожчання більшості складових - олії, масла, маргаринів, яєць та інших продуктів. Також зросли ціни на газ і паливо мастильні матеріали, що відповідно зробило доставку продукції дорожчою. Та попри це нам вдається утримувати ціни на хліб і кондитерські вироби у середньо-виваженій категорії. Нам також вдалося не втратити збут і нині виготовляємо близько тонни хлібобулочних виробів й 600 кілограмів кондитерських на добу, - розповіла директорка підприємства Лариса Козел.


Цікаво, що такі обсяги виробництва досягаються на замовлення, бо підприємство не працює «на склад», адже терміни зберігання продукції без консервантів обмежені терміном у кілька діб. Близько половини кондитерських виробів реалізовується в Чернігові, при цьому так смаколики з дитинства, як шкільні пряники «зайці» чи «зірочки» мають попит вже більше тридцяти років! І це додатковий показник стабільної якості роботи підприємства, яку сьогодні забезпечують 47 співробітників.

Попри труднощі хлібозавод постійно оновлює парк машин і механізмів. У поточному році для виробництва листкового тіста (слойок) купили спеціальний тісторозкатувальний верстат й налагодили власне виробництво, додатково збільшивши асортимент. У перспективі планується ще й реалізація готового тіста для кулінарних потреб господинь. А ще придбали нову пакувальну машину, щоб продукція ще краще виглядала й зберігалася.

Окрім кондитерських виробів з листкового тіста асортимент доповнили трьома видами хлібу - цибулевим, гречаним та гречаним з насінням. Усі новинки хлібозаводу першими з’являються у фірмовому магазині на міському ринку. Цей магазин повністю виправдав себе і вже здобув заслужений авторитет й постійних покупців.

Джерело: «Новини Городнянщини»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хлібозавод, Городня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект