Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Фахівця з держмайна Юлію Амельченко насторожила висока сума за спиртзавод

Фахівця з держмайна Юлію Амельченко насторожила висока сума за спиртзавод

 

11 жовтня відбувся аукціон з приватизації Ковальовського спиртзаводу в Тупичеві (Городнянщина). Підприємство працююче. Стартова ціна —14 мільйонів 812 тисяч 449 гривень 70 копійок.Учасників було троє. Найбільшу суму запропонувало столичне ТОВ «Термінал фрост» — 23 мільйони 200 тисяч гривень. Інші київські учасники торгів (ТОВ «РесурсПромЗахід» та ТОВ «Вмілтен») запропонували по 18 мільйонів (з різницею в одну гривню).

Документи потенційного переможця на розгляді, учасники очікують рішення.

Підприємство «РесурсПромЗахід» уже було учасником торгів за спиртзавод Чернігівщини. 1 жовтня пройшов аукціон щодо Новоборовицького (Сновщина) спиртзаводу. Зі стартових 19 мільйонів гривень, ціна виросла до 60 мільйонів. її запропонувало ТОВ «Технокомплектсервіс» (Київ). Однак підписання договору не відбулося. 11 жовтня Фонд держмайна опублікував наказ про відміну аукціону і призначення нового на 8 листопада цього року. Ціна — удвічі нижча попередньої, 9 мільйонів 689 тисяч 269 гривень.

— Запропонована в один крок сума в понад 60 мільйонів гривень одразу насторожила. І я не помилилась. Компанія-переможець не підписала договір з фондом, — окреслила ситуацію Юлія Амельченко, заступник начальника Управління — начальник відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях. — Шкода, адже підприємство в хорошому стані, працює.

«ВісникЧ» №41 (1848) від 14 жовтня 2021, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спиртзавод

Добавить в: