Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівський лікеро-водочний завод продано з аукціону за майже 40 млн. гривень

Чернігівський лікеро-водочний завод продано з аукціону за майже 40 млн. гривень

 

29 жовтня 2021 року відбувся аукціон з приватизації цілісного майнового комплексу структурного підрозділу Чернігівського облдержоб’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Чернігівспиртгорілка" ЧЛГЗ "Кристал", який розташовано у Чернігові по вул. Котляревського, 38.

Початкова вартість лота становила 29 122 900 без ПДВ. В аукціоні взяли участь дві юридичні особи ТОВ "ТЕХНОКОМПЛЕКТСЕРВІС" та ТОВ "СПІРІТ ЕТИЛ", які на конкурентних торгах підвищили вартість активу до 39 690 000 гривень з ПДВ. Переможець електронного аукціону - ТОВ "СПІРІТ ЕТИЛ".


Компанія ТОВ "СПІРІТ ЕТИЛ" зарєстрована 07.08.2018 у місті Київ, вул.Михайла Гришка, 3А, керівником та кінцевим бенефеціарним власником є - Дермель Анастасія Володимирівнає

Комплекс будівель ЦМК має загальну площу 7 743,0 кв.м квадратних метрів, які розміщена 2,5 гектарах землі. До аукціону спиртзавод перебував в оренді ПРАТ "ЧЛГЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ГОРІЛКА".

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спиртзавод, аукціон

Добавить в: