• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У родини з Городні вилучили 3-річного сина, через знущання


Талион

У родини з Городні вилучили 3-річного сина, через знущання

 

Ювенальні поліцейські перевірили інформацію про вчинення домашнього насильства матір’ю по відношенню до трьохрічної дитини у Городнянській територіальній громаді. Інформація частково підтвердилася, тому поліцейські склали на матір протокол.

Відомо, що до поліції надійшло анонімне звернення про знущання батьків над дитиною. У документі йшлося про те, що хлопчика систематично б’ють батьки та брати.

Для перевірки цієї інформації ювенальні поліцейські прибули додому до родини. Частково інформація підтвердилася. За дитиною, дійсно, доглядали неналежним чином. У хлопчика є деякі проблеми зі здоров’ям, тому мати вирішила закривати його в окремій кімнаті. Поліцейські склали на неї протокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей (ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення)».


Наразі дитина поміщена до Прилуцького обласного будинку дитини «Надія»

В органах опіки та піклування Городнянської громади на обліку перебуває 31 дитина. Загалом по Чернігівській області на обліку перебувають 1365 дітей, які виховуються у 634 родинах.

Джерело: сайт cn.npu.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект