• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Доісторичні морські динозаври “ожили” у Чернігові! Унікальна інтерактивна виставка рептилій продовжує подорожувати країною


Доісторичні морські динозаври “ожили” у Чернігові! Унікальна інтерактивна виставка рептилій продовжує подорожувати країною

ЦІКАВО  Чернігівці отримають унікальну можливість вирушити в подорож доісторичним морським світом на спеціальному “підводному кораблі”, який облаштували аніматронними динозаврами в просторі “Ремзавод”. Інтерактивно-освітня виставка “Динозаври морських глибин” відкрилася для відвідувачів 20-го серпня!Науково-освітня виставка “Динозаври морських глибин— це гігантські копії 18-ти видів динозаврів. Завдяки спеціальній технології — аніматроніки, новаторського методу імітації рухів живих істот, представлені експонати зможуть рухатися і саме так, як їхні справжні предки. Глядачі матимуть унікальну можливість почути, як ревуть динозаври, і навіть відчути, як “дихають” ці монстри. Ба більше, зблизька роздивитися одного з найнебезпечніших морських хижаків, якого раніше можна було побачити хіба що у фільмі “Парк Юрського Періоду” — Мозазавра.

Доторкнутись у прямому сенсі до найстаріших мешканців морського дна, які жили сотні мільйонів років тому, як-от 15-ти метровий Мегалодон — вимерлий вид найбільших акул всіх часів — стане більше ніж реальністю на території торгового-розважального центру. Або ж морський плазун юрського періоду — Плезіозавр чи Пурусзавр. Останній, наприклад, рід викопних кайманів, що мешкали у Південній Америці 8 млн років тому, а вага такого монстра близько 7 тонн. Висота найвищого за експонатів динозавра сягає більше 5-ти метрів!

Серед експонатів також будуть представлені китоподібні, крокодили, а ще чимало доісторичних видів акул, які, до речі, на 200 мільйонів років старші за динозаврів. Експозиція буде корисною і для тих, хто професійно цікавиться наукою, і для любителів, і звичайно ж для дітей. Краще пізнати доісторичний морський світ глядачам допоможуть ілюстровані дисплеї з найповнішою інформацією. А найцікавіші факти про давніх морських істот можна буде знайти на спеціальних інформаційних панелях.“Динозаври морських глибин” — це міжнародна виставка, яку вперше в Україну привезла компанія H2D exhibitions. Організатори обіцяють буде по-справжньому круто! Адже окрім величезних експонатів, вражаючих своєю реалістичністю, відвідувачі потраплятимуть на справжній підводний корабель із безліччю інтерактивних пригод. Відчути себе справжнім палеонтологом та вирушити на захопливі розкопки, подивитися на 15-ти метровий вулкан, або навіть переглянути кіно - і все це можливо під одним дахом! Головне, не пропустити знайомство із талісманов виставки - норовливим але таким кумедним динозавром Жориком.

ДЕ: Ремзавод
КОЛИ: 21 серпеня  - 21 листопада 2021
Квитки: dino.net.uaGorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: динозавры морских глубин, выставка, парк Юрского периода, динозаври морських глибин, екпозиція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект