Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Городні жителі вулиці 8 березня повстали проти того, аби її перейменували на честь захисників України

У Городні жителі вулиці 8 березня повстали проти того, аби її перейменували на честь захисників України

10 серпня на вулиці 8 Березня в Городні біля магазину зібрався чималий гурт. Сюди на зустріч з місцевим населенням прийшли й депутати міської ради та представники Молодіжної ради. Такі збори на порядоку денному мали питання про перейменування вулиць міста.

Напередодні цих подій 14 липня на сесії міської ради Валентина Найдьон від імені родичв загиблих в АТО та ООС звернулась до депутатів з пропозицією перейменувати одну з центральних вулиць міста на вулицю Захисників України. Оскільки на вулиці 8 Березня живе родина захисника Дмитра Ротозія, який зник безвісті у вересні 2014 року під час розвідки в околицях Георгієвки, що на Луганщині, було запропоновано перейменувати саме цю вулицю. Але її мешканці такої ініціативи не сприйняли.

— А ви спитали в матері Героя, чи хоче вона цього? Хто цікавився нашою думкою? Навіщо нам зайві клопоти? Ви собі там надумали перейменовувати, а нам потім з усіма документами плутанина! — лунало з натовпу.
Присутні на зборах депутати міської ради Антон Гармаш та Валентина Найдьон намагались пояснити людям про те, чому саме виникла така ініціатива, але це мало цікавило присутніх. Лише коли Антон Гармаш пояснив, що без згоди жителів вулиці її перейменування не відбудеться, пристрасті вляглися. Було обрано лічильну комісію зборів, відбулось голосування. І в протоколі зборів кожен поставив свій підпис, засвідчуючи свою згоду чи не згоду з перейменуванням. А для тих мешканців вулиці, які не змогли за станом здоров’я чи з інших причин прийти на збори, буде проведено подвірний обхід з метою збору підписів.
Джерело: "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня, перейменування

Добавить в: