• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові можуть облаштувати два штрафмайданчики для авто


У Чернігові можуть облаштувати два штрафмайданчики для авто

 

У Чернігові можуть облаштувати два штрафмайданчики для авто. Про це йшлося 8 червня на нараді в міськраді.Перший, зі слів міського голови Владислава Атрошенка, планують розмістити на вулиці Володимира Дрозда – для потреб Нацполіції.

«Треба це забезпечити терміново. І, відповідно, виділити кошти на організацію цього майданчику. Це повинне бути покриття, якесь огородження. Це треба узгодити з поліцією, технічне наповнення, яке повинно бути по цьому майданчику», — сказав мер.


Другий штрафмайданчик у Чернігові планують зробити на території КП АТП-2528. Це, зі слів начальника управління житлово-комунального господарства Ярослава Куца, буде комунальний штрафмайданчик для евакуйованих авто.

Там працюватимуть інспектори з паркування, вже виділені кошти на закупівлю евакуатора. Також на території підприємства є парковка, яку можливо використовувати, як штрафмайданчик.

«Для вирішення евакуації транспортних засобів, які запарковані не по правилам, в нас цю функцію буде виконувати КП АТП-2528. Відповідно місце, куди ці машини будуть ставити, ми попередньо узгодили з патрульною поліцією. Це буде використовуватись КП для міських потреб», — сказав Куц.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: штрафмайданчик, нарада

Добавить в:
 
 


Центр Комплект