Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігів надасть допомогу 13-ій бригаді «Хартія», яка зараз боронить Харківщину

Чернігів надасть допомогу 13-ій бригаді «Хартія», яка зараз боронить Харківщину

 

Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако під час загальноміської наради 14 травня. Наше місто допоможе 13-ій бригаді Національної гвардії України «Хартія», яка зараз обороняє Україну на харківському напрямку. Ломако зв'язався з керівництвом бригади, дізнався про їх потреби і вже триває робота над процедурою закупівлі заявленого.– Вчора зв'язався з керівництвом цієї бригади. Є вже заявка на потребу. Зараз проведемо виконком, внесемо зміни до Програми, – сказав Олександр Ломако.


Відразу після наради відбулося засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, де серед питань погодили і рішення про внесення згаданої бригади в міську Програму шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії України, Державної спецслужби транспорту та Держприкордонслужби України на 2023-2024, що дозволить спрямувати кошти з бюджету Чернігівської територіальної громади на допомогу.Джерело: Пресслужба Чернігівської міської ради, відео телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Хартія, допомога, Харківщина, нарада

Добавить в: