Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові переглянуть Положення про плату за землю в сторону зменшення ставок для виробників

У Чернігові переглянуть Положення про плату за землю в сторону зменшення ставок для виробників

 

Місцева влада має бути партнером бізнесу, а не закритою бюрократичною установою. Так почав загальноміську нараду в.о. міського голови Олександр Ломако, доручивши підлеглим переглянути положення про плату за землю в сторону зменшення ставок для виробників, які працюють в місті.

Також Ломако нагадав, що від початку роботи у місті Владислава Атрошенка почали працювати програми підтримки місцевого бізнесу. Після початку бойових дій місто не має можливості, до прикладу, продовжувати купувати дитячі майданчики у своїх виробників тощо. Але те, що у можливостях муніципалітету, для допомоги підприємствам потрібно робити. І максимально спрощувати бюрократію.

Необхідність, зокрема, зміни положення виникла після спілкування в.о. міського голови з рядом підприємців, які після бойових дій відновили свою роботу і продовжують виробляти свою продукцію у Чернігові, даючи роботу людям і сплачуючи тут податки.


Нагадаємо, що раніше йшлося, що понад 65%, які були в нашому місті станом на 24 лютого 2022 року, отримали різного ступеню пошкодження, деякі знищені вщент.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: податки, земля, підприємці, нарада, Ломако

Добавить в: