• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сергієм Савенком керувала оковита. Подзвонив, що замінована дорога, і може отримати строк


Сергієм Савенком керувала оковита. Подзвонив, що замінована дорога, і може отримати строк

 

24 квітня близько першої ночі на номер «102» (поліція) подзвонив чоловік, який не назвався, і повідомив, що замінована дорога Чернігів - Ніжин біля села Жуківка, що на Куликівщині. Вибухотехніки та кінологи з собаками, які навчені винюхати вибухівку, поспішили обстежити дорогу. Ретельно обдивились, і вибухових пристроїв не знайшли.А тим часом інші поліцейські вирахували аноніма. Зателефонували на номер, з якого надійшов дзвінок, відповіла жінка. Її запитали, хто, звідки? Так і вийшли на слід. З’ясувалося, село Жуківка. З мобільного дружини дзвонив захмелілий 34-річний Сергій Савенок. 22 квітня у чоловіка був день народження. Свято продовжилося…

Іменинник зізнався правоохоронцям, що він подзвонив до поліції і невдало пожартував. Тепер йому загрожує ув’язнення на строк від двох до шести років (скільки конкретно, вирішить суд).

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 259 Кримінального кодексу (неправдиве повідомлення про замінування).

Вчинком Сергія у Жуківці здивовані. Кажуть, як тільки йому таке в голову зайшло? В родині троє дітей. Найстарший хлопчик пасинок, цьогоріч закінчує дев’ять класів. Другій дитині дев’ять років. Найменшенькому три рочки. Про дружину 35-річну Альону односельці відгукуються позитивно. Роботяща, тримає господарство. А Сергій ніде не працює, іноді випиває.

* * *

Савенок пожартував, тепер матиме судимість. До речі, кому прикольно без потреби надзвонювати на номери «101», «102», «103», «104», нагадую, віднедавна посилена відповідальність за це. Збільшено штраф за
завідомо неправдивий виклик спеціальних служб (стаття 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Якщо того, хто телефонував, вирахують, йому загрожує штраф від 850 до 3400 гривень (раніше було від 51 до 119 гривень).

Здається, ну й хрін з ним, хай винуватий платить штраф. Тільки є й інша «сторона медалі». У цей час доки медики, надзвичайники чи поліцейські поспішатимуть на хибний виклик, комусь іншому це коштуватиме здоров’я або й життя.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №17 (1824), 29 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хибний виклик, Жуківка, Сергій Савенок, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект