• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Про вихід з «червоної» зони говорити зарано, – голова Чернігівської ОДА


Про вихід з «червоної» зони говорити зарано, – голова Чернігівської ОДА

 

Про вихід Чернігівської області з «червоної» зони говорити зарано, хоча показники захворюваності поступово стабілізуються. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова облдержадміністрації Анна Коваленко.
«Сьогодні рівно два тижні, як Чернігівська область перебуває в «червоній» зоні – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів. Якщо коротко, ситуацію з поширенням ковід-19 вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються. Втім, про вихід з червоної зони говорити зарано», – зазначила голова ОДА.

У 21 лікарні області наразі перебуває 1144 людини. Минулого тижня було збільшено ліжковий фонд до 2280 ліжок.

Чернігівська область на початок впровадження карантину мала перевищення за двома показниками – рівень та динаміка госпіталізацій.

За два тижні карантину в стаціонари щодня потрапляло (кількісно) від 80 до 108 осіб на 100 тисяч населення. За останні 3 дні в області цей показник становить 102 особи (при нормі не більше 60).

Натомість, маємо зниження динаміки рівня госпіталізації в області – 7,1% (при нормі до 50%).

Нагадаємо, в «червоній» карантинній зоні Чернігівщина перебуває з 29 березня. У зв’язку з цим не працюють заклади харчування, ТРЦ, спортзали, фітнес-центри та басейни. Закриті непродовольчі ринки. Заборонено проведення культурно-масових заходів, тощо.
Крім того, через значне підвищення показників захворюваності на COVID-19 та курсування транспорту в спецрежимі, пробне ЗНО перенесено на 24 квітня.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анна Коваленко, «червона» зона, коронавірус, COVID-19, епідзонування, Чернігівська ОДА

Добавить в:
 
 


Центр Комплект