Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 68 пунктів щеплення: на Чернігівщині відновлюють вакцинацію від COVID-19

68 пунктів щеплення: на Чернігівщині відновлюють вакцинацію від COVID-19

 

Нині в Чернігові працюють п'ять пунктів вакцинації від COVID-19, загалом по області їх 68. Про це пише сайт МОЗ України з посиланням на керівника управління охорони здоров’я обласної військової адміністрації Андрія Лінника."З початком війни складається враження, що COVID-19 відійшов на другий план. Але нам так тільки здається, тому що COVID-19 нікуди не зник. Ми не виключаємо, що восени знову буде спалах коронавірусної хвороби. Зараз саме час захистити себе. Вакцини є, кожен може звернутися до сімейного лікаря або в пункт вакцинації та отримати щеплення", – каже Андрій Лінник.
З його слів, зараз у Чернігівській області вакциновані від коронавірусу 48,8% дорослого населення. Кількість охочих зробити бустерне щеплення зростає.

Медзаклади області мають вакцини Coronavac та Comirnaty від Pfizer, отримали їх у травні-червні "в достатній кількості", – говорить Лінник.

Перелік пунктів вакцинації в області шукайте за посиланням.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: щеплення, COVID-19, вакцинація

Добавить в: