Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина отримала 1000 доз вакцини Janssen від Covid-19

Чернігівщина отримала 1000 доз вакцини Janssen від Covid-19

 

У межах міжнародної ініціативи COVAX Чернігівщина отримала другу партію векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden) у кількості тисяча доз. Наразі даним препаратом, як повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька, щеплено понад сотню жителів Чернігівщини — 17 осіб першою дозою та 121 – бустерною.


Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Має торговельну назву Jcovden. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Вакцина призначена для людей віком від 18 років.

В Україні для первинного курсу вакцинації вводять одну дозу. Крім того, відповідно до постанови КМУ від 29 червня 2021 року № 677, препарат Janssen підходить для бустерної вакцинації, якщо попередньо людина була щеплена Coronovac, Comirnaty (Pfizer-BioNTech), Moderna та AstraZeneca. Тобто поєднується з іншими препаратами.

Джерело: сайт Чернігіської ОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцина, Janssen, Covid-19

Добавить в: