• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пробне ЗНО в Чернігові та області перенесли на 24 квітня. Зате додали «бонусні» безкоштовні тести


реклама

Пробне ЗНО в Чернігові та області перенесли на 24 квітня. Зате додали «бонусні» безкоштовні тести

Пробне ЗНО переноситься на два тижні, і відбудеться не 10 квітня, а 24 в Чернігові та області в місті Києві. Повідомляє Київський регіональний центр оцінювання якості освіти. Таке рішення у зв’язку з курсуванням транспорту в спецрежимі через значне підвищення показників захворюваності на COVID-19.Натомість тим, хто реєструвалися, дадуть можливість бонусних тестів, котрі можна буде пройти вдома.

Яніна Тимошенко, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради: «Той предмет, на який вони зареєструвалися, він буде очно 24 квітня. Але вже з 11 квітня, з неділі, вони матимуть змогу пройти всі інші предмети, завантажити свої результати, і до 30 квітня матимуть змогу визначити свій рейтинговий бал відповідно до інших учасників».

Але з тих предметів, на які абітурієнти і абітурієнтки зареєстровані на очне проходження тесту, їх просять не заглядати в результати і відеопояснення поки вони не пройдуть тестування 24 квітня, коли воно стане доступним для решти регіонів вже з 11.


Яніна Тимошенко, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради: «Абітурієнти матимуть змогу вже з 11 квітня переглянути і результати тестувань з усіх предметів, і завантажити відеороз’яснення, і процедуру поводження в пункті пробного тестування. Але все ж таки дуже просимо дітей, які зареєструвалися саме в нашому місті, у них буде можливість ще пройти пробне тестування очно, не користуватися поки 2 тижні сайтами Київського регіонального та Українського центру оцінювання якості освіти, щоб не плутати собі поняття про те, як це буде відбуватися».

А от вже основну сесію ЗНО планують провести по всій Україні одночасно, не залежно від зонування.

Яніна Тимошенко, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради: «Постановою Кабінету Міністрів від 22 березня 2021 року внесено зміни, про те, що заходи моніторингу, в який входить і пробна сесія і основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, вони можуть відбуватися навіть в «червоних» зонах. Тому основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде відбуватися відповідно до графіку – з 21 травня. Пробне ЗНО в усіх інших регіонах, де теж визначена «червона» зона, але транспорт курсує в звичайному режимі, пробне ЗНО відповідно відбудеться».

Нагадаємо, що у 2020 році учні та учениці по всій країні вже здавали ЗНО в умовах обмежувальних заходів. Це дотримання дистанції, вимірювання температури, дезінфекція приміщень та інше. Подробиці на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пробне ЗНО, тестування, абітурієнти, Яніна Тимошенко, «Дитинець»

Добавить в: