• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Все більше чернігівців звертається за допомогою до терцентру соціального захисту Деснянського району


Радио

Все більше чернігівців звертається за допомогою до терцентру соціального захисту Деснянського району

Ольга Михайлівна вже 10 років поспіль знаходить розраду і втіху у візитах до терцентру Деснянського району. Вона є учасницею колективу, читає гумор і просто проводить час у колі вже близьких їх людей.Ольга Савенко, підопічна територіального центру соціального обслуговування Деснянського району: «Після трагічної загибелі чоловіка прийшла сюди десь у 2010 році, бо зрозуміла, що я залишилась сама на самоті. Мене дуже гарно тут прийняли і я відразу якось улилася в колектив самодіяльності».

1 жовтня у світі відзначається День людей похилого віку, згідно рішення генеральної асамблеї ООН. У Чернігові для підопічних терцентру соціального обслуговування Деснянського району з цієї нагоди влаштували концерт на свіжому повітрі.

Світлана Носок, директорка територіального центру соціального обслуговування Деснянського району: «Наша задача – розрадити їх, зробити їхнє буденне життя неодиноким, а насиченим різними подіями».


Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час свого виступу побажав підопічним терцентру міцного здоров’я і щоб поряд з ними завжди були близькі люди, які не залишали їх.

У терцентра Деснянського району всього працює 100 осіб, які обслуговують більше 1000 чернігівців, приходячи до них додому і надаючи допомогу побутового характеру. Всього тут налічується 1800 людей похилого віку і з інвалідністю.

Світлана Носок, директорка територіального центру соціального обслуговування Деснянського району: «Ви знаєте, йде така тенденція до збільшення кількості людей. На жаль, людей хворих стає все більше. Якщо раніше ми асоціювали територіальний центр із старенькими бабусями та дідусями, то зараз неможна цього говорити, тому що досить багато у нас людей більш молодшого віку, які мають групи інвалідності, але є одинокими і опинились в складній життєвій ситуації, і без допомоги територіального центру вони вже не можуть обійтися».

Серед гостей на цьому святі був начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День людей похилого віку, терцентр, Деснянський район, Світлана Носок, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект