• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Кількість хасидів у районі Нових Яриловичів збільшилась до тисячі


Кількість хасидів у районі Нових Яриловичів збільшилась до тисячі

Кількість хасидів на пункті пропуску Нові Яриловичі за ніч з 15 на 16 вересня збільшилась на 300 людей. Тепер їх тисяча. Про це Суспільному повідомила в.о. начальника прес-служби Чернігівського гарнізону Галина Шеховцова.Всі вони залишаються чекати дозволу заїхати в Україну на нейтральній території.

З її слів, 15 вересня з ними зустрівся посол Ізраїлю в Україні, який закликав їх повернутися назад. Однак кількість хасидів за ніч лише збільшилась.


Ситуація контрольована, сказала Шеховцова. Зі сторони України організували підвіз води та їжі. Допомагають волонтерські служби. Планують підвіз харчування впродовж дня.Що відомо
  • З вечора 14 вересня приблизно півтори тисячі хасидів прибули у прикордонні з Україною території Білорусі, аби потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана. Спочатку прикордонники стримували паломників на КПП у Чернігівській області разом з поліцією та Нацгвардією, а потім тимчасово обмежили рух транспорту та громадян у пункті пропуску Нові Яриловичі.
  • У прикордонній службі України очікують, що найближчими днями з Білорусі спробують в'їхати в Україну ще три тисячі паломників.
  • Сотні паломників встигли пройти білоруські прикордонні пости і застрягли на "нічийній землі". Вони проводили час за танцями і піснями, розклали намети та розвели вогнища.
  • У пункті пропуску Нові Яриловичі на Чернігівщині українські прикордонники затримали громадянина Ізраїлю, який спробував незаконно перетнути кордон в обхід через болото. Йому заборонили в’їзд до України терміном на 5 років.
  • Голова Об'єднаної єврейської громади України Міхаель Ткач позитивно оцінив позицію України щодо обмежень паломництва хасидів до Умані через карантин. За його словами, про обмеження допуску паломників уряд України попередив їх заздалегідь.

UA: Чернігів. Фото: Державна прикордонна служба

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хасиди, Нові Яриловичі, кордон

Добавить в: