• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Нових Яриловичах затримали громадянина Ізраїлю, який спробував незаконно перетнути кордон


У Нових Яриловичах затримали громадянина Ізраїлю, який спробував незаконно перетнути кордон

У пункті пропуску Нові Яриловичі на Чернігівщині українські прикордонники затримали громадянина Ізраїлю, який спробував незаконно перетнути кордон. Йому заборонили в’їзд до України терміном на 5 років. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Затриманий - громадянин Ізраїлю 1978 року народження. Пункт пропуску він обходив навколишніми болотами. Тепер затриманого примусово повернуть на нейтральну територію.


Фото: Державна прикордонна служба України

Що відомо:
  • Приблизно півтори тисячі хасидів прибули у прикордонні з Україною території Білорусі, аби потрапити до Умані на святкування Рош-га-Шана. Прикордонники стримували паломників на КПП у Чернігівській області разом з поліцією та Нацгвардією, а потім тимчасово обмежили рух транспорту та громадян у пункті пропуску "Нові Яриловичі".
  • Українські прикордонники тимчасово обмежили рух транспорту та громадян у пункті пропуску "Нові Яриловичі" на кордоні України та Білорусі в Чернігівській області. Правоохоронці намагаються не допустити незаконного перетину держкордону групами хасидів.
  • Прикордонники прогнозують прибуття ще тисячі хасидів до кордону з боку Білорусі на Чернігівщині, аби потрапити до Умані на святкування Рош-га-Шана. Крім цього, очікується прибуття до 700 осіб на Житомирщині та близько 1,5 тисячі осіб на Волині. Міністерство закордонних справ просить Білорусь не оформляти хасидів на виїзд в Україну.
  • Голова Об'єднаної єврейської громади України Міхаель Ткач позитивно оцінив позицію України щодо обмежень паломництва хасидів до Умані через карантин. За його словами, про обмеження допуску паломників уряд України попередив їх заздалегідь.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кордон, порушення, паломник, Ізраїль, Нові Яриловичі

Добавить в: