Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Пішла з життя дружина ректора Чернігівської політехніки Тетяна Бобришева-Шкарлет

Пішла з життя дружина ректора Чернігівської політехніки Тетяна Бобришева-Шкарлет

Про це стало відомо сьогодні з повідомлення народного депутата Олега Семінського від партії Слуга народу. Тетяна Олегівна Бобришева-Шкарлет була лише на 1 рік старша за свого чоловіка Сергія Миколайовича Шкарлета, в подружжя є дочка Шкарлет Анна Сергіївна 2005 року народження, а син Тетяни Олегівни - Бобришев Євгеній Сергійович кандидат економічних наук очолив Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права (ЧІІБіП), який здійснює освітню діяльність з 1999 року. Згідно відкритих даних Євген Бобришев є також головою громадської організації "Союз активної молоді "ініціатива", в яку також входить депутатка від Чернігівської міськради Регіна Гусак. Кар’єрна та наукова діяльність родини Шкарлет тісно пов’язані з історією ЧІІБіП, адже Шкарлет Сергій Миколайович був там ректором з 2003 по 2010 роки, його дружина з 2011 по 2019-й роки, а після того, як вона захворіла цю посаду зайняв її син – Євген. На фото зверху вниз: Сергій Шкарлет, Тетяна Бобришева-Шкарлет, Євген Бобришев - всі вони були ректорами ЧІІБіП, фото з сайту ЧІІБіП

Як раніше повідомляв наш сайт, завтра, 10 червня мав відбутися візит Президента Україні В.Зеленського до Чернігова, в ході якого він хотів познайомитися з Сергієм Шкарлетом, як з кандидатом на посаду міністра освіти, але скоріш, зважаючи на обставини цей візит не відбудеться.

Наше джерело з НУ «Чернгівська політехніка» повідомило, що дружина ректора довгий час хворіла і була паралізована. До візиту Президента у виші сьогодні вранці готувалися, тож сумна звістка про смерть Тетяни Олегівна застала всіх зненацька.

Нам поки що не вдалося зв’язатися за контактними номерами з ЧІІБіП, аби взяти автобіографічну довідку стосовно Тетяни Бобришевої-Шкарлет.

Висловлюємо щирі співчуття родині Бобришевих-Шкарлет.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобришева, Шкарлет

Добавить в: