• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав освітні заклади Ніжина


Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав освітні заклади Ніжина

Сергій Шкарлет 28 вересня завітав до Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, бібліотеки імені академіка М. О. Лавровського, інклюзивно-ресурсного центру та міської школи №15, де сам навчався.


В університеті ім. М. Гоголя міністр ознайомився з навчально-матеріальною базою, спеціалізованими лабораторіями дисциплін природничого циклу. Наразі заклад системно перетворюється на центр міжнародної освіти, здійснюючи якісну фахову підготовку не лише талановитого українського студентства, але й обдарованої молоді з Азербайджану, В’єтнаму, Індії, КНР, Пакістану, Тунісу, Туреччини, Туркменістану, ФРН.

Під час візиту до інклюзивно-ресурсного центру Сергій Шкарлет підкреслив роль управлінців, керівників та педагогів шкіл, що зацікавлені у питаннях підтримки та розвитку інклюзивного навчання. Адже за останні чотири роки в Україні вже створено майже 640 таких установ.
Працівники Ніжинського центру надають освітні, психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги для майже 100 дітей з особливими освітніми потребами з різними нозологіями. Окрім того, у закладах освіти міста є 18 інклюзивних класів, у яких діти повністю інтегровані в освітній процес.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шкарлет, Ніжин

Добавить в:
 
 


Центр Комплект