• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Школи Чернігова поки не переходитимуть на дистанційне навчання


реклама

Школи Чернігова поки не переходитимуть на дистанційне навчання

 

У Чернігові учні 5-11-х класів відвідуватимуть школи у звичному режимі. Про перехід на дистанційне навчання поки що не йдеться. Про це повідомив Суспільному начальник управління освіти Василь Білогура, коментуючи рекомендації МОН.«Станом на сьогодні говорити поки що (про дистанційне навчання, - ред.) не можна», - сказав Білогура.

За інформацією, яку 16 березня озвучив посадовець Суспільному, 10 % дітей після весняних канікул не вийшли на навчання до шкіл у Чернігові. З них 7% - через хвороби.


«Фактично ті рекомендації, які я читав і їх розробило МОЗ і МОН, то це рекомендації які пізніше будуть розглядатися регіональними комісіями техногенно-екологічної безпеки виходячи з тієї ситуації, яка буде розгортатися безпосередньо в області і будуть братися до уваги не лише кількість хворих на COVID -19, а й сезонних захворювань на грип і якщо буде зростання, то будуть прийматися такі рішення», - сказав Білогура.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я оновило поділ на карантинні зони. За новим поділом у «помаранчевій» карантинній зоні опинилась Чернігівська область. Міністерство освіти і науки та Міністерство охорони здоров’я рекомендують школам та вишам перейти на дистанційне навчання.

«Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби», - зазначив міністр освіти Сергій Шкарлет.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дистанційне навчання, МОН, рекомендаці, Сергій Шкарлет, Василь Білогура

Добавить в: