• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прем’єр-міністр Денис Шмигаль був серйозний, зате освітянин Сергій Шкарлет веселився


Радио

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль був серйозний, зате освітянин Сергій Шкарлет веселився

12 травня у Чернігові побував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Не сам, а з компанією. Разом з ним приїхали: Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики, Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій, та Сергій Шкарлет, міністр освіти та науки.


Міністр розвитку економіки, торгівлі то сільського господарства Ігор Петрашко (сидить) і прем'єр-міністр Денис Шмигаль

Область наша в кінці алфавіту («ч» — Чернігівщина), так і представників уряду з кінця списку обирали («п» — Петрашко, «т» — Ткаченко, «ч» — Чернишов, «ш» — Шкарлет).

На 15.00 був запланований пресбрифінг (коротка зустріч з журналістами) від урядовців. Почався з десятихвилинним запізненням. Першими зайшли місцевий ексректор чернігівського політеху Сергій Шкарлет (певно, дорогу показував) та Олексій Чернишов. Поки Сергій Миколайович поправляв маску, Олексій Михайлович спрагло пив воду.


Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов одразу до склянки з водою

За хвилину до них приєднались Ігор Петрашко, губернатора Анна Коваленко (місце їй дісталося з самого краєчку, ніби в гостях) і Олександр Ткаченко. Останнім за стіл сів Денис Шмигаль. На нього чекав стілець по центру. Він і заговорив. Похвалився, що цього року у Чернігові — перше виїзне засідання Уряду.

Розказував про візит на автозавод. Називав колишній чернігівський ЗАЗ успішним приватним підприємством, котре не має проблем. Складність в іншому — міста купують транспорт неукраїнського виробництва. Дякував медикам за боротьбу з «ковідом» (але забув зазначити, що в день його візиту був Міжнародний день медсестри), проанонсував щеплення вихідного дня (коли бажаючі вакцинуватися від коронавірусу, зареєструвавшись у «Дії», можуть це зробити у суботу-неділю, дотримуючись своєї черги). Правда, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко поки не вбачає можливості вакцинування всіх охочих (про це він цього ж дня заявив у прямому ефірі «Радіо «Свобода»).

— Є частина громад, котрі потребують допомоги, підтримки, — розповів про проблему на Чернігівщині Шмигаль. — По них треба буде з міністерством провести окрему роботу. Це, так звані, неспроможні громади. При створенні яких принцип добровільності був дотриманий, а принцип спроможності — ні.


Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет (зліва) та міністр культури Олександр Ткаченко

Профільні міністри здебільшого відмовчувались. Воно й не дивно — Ігор Петрашко через два дні, 14 травня, подав у відставку. Жодного слова для журналістів не сказав міністр розвитку громад і територій.

Найвеселішим на зустрічі був міністр освіти та науки.

— Михайло Михайлович Поплавський (ректор Київського університету культури і мистецтв. — Авт.) пішов далі, я особисто бачив як Олена Шоптенко, Григорій Чапкіс (хореографи. — Авт.) викладають хореографію і спостерігають онлайн за 120-150 особами, як хто танцює, — засміявся Сергій Шкарлет на репліку Олександра Ткаченка стосовно того, що заклади «культурної» освіти не можуть працювати дистанційно.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №20 (1827), 20 травня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Шмигаль, Сергій Шкарлет, міністри, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект