Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Село втратило хазяїна. Мужики плачуть»«Село втратило хазяїна. Мужики плачуть»

У ніч на 7 квітня вдома помер 54-річний Сергій Рябус, староста села Жеведь Чернігівського району. Зупинилося серце. Сергій Михайлович, будучи сільським головою, у 2014 році пішов в АТО, був навідником. Під Дебальцевим Донецької області отримав осколкові поранення. Взимку своїм трактором прочищав дороги.— Що казать, село залишилося без великого хазяїна, — каже 58-річна Світлана Соболь, касир Жеведського старостату. Село входить до Гончарівської об’єднаної територіальної громади. — Мужики, плачуть. У Михайла Сергійовича було хворе серце. Аритмія. Законних років п’ять точно друга група інвалідності була. А скільки до цього лікувався, не знаю. Ще у суботу вдень він їздив селом. Вдома займався городами. Орали, працювали. Ввечері ліг відпочити, і все.

У селі три кладовища. Старе, центральне і нове. Він все казав, що ми вже на новому будемо, облаштовували його. Але родина вирішила ховати на центральному, біля батька. Поминати будемо у нашому клубі. Та чи вистачить усім місця, не знаю. Вже накрито на 150 чоловік. Та людей, однозначно, прийде більше. Спочатку побуде начальство, а тоді вже свої. Дружина Сергія Михайловича Галина Ігорівна з Івано-Франківської області. У неї фермерське хазяйство. Син Ігор на заробітках, його і чекаємо, не ховаємо. Дві дорослі доньки Ліля і Олеся.

— Хто буде керувати селом?

— Про це ми ще навіть і не думали. Можливо, буде їздити Іван Смирнов, смолинський староста.

Можливо, хтось інший. Бо такого хорошого в селі ще пошукати треба.

* * *

Поховали Сергія Рябуса 10 квітня.

Юлія Семенець, «ВісникЧ» №15 (1717) від 11 квітня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: помер Сергій Рябус, староста села Жеведь, Юлія Семенець, «ВісникЧ»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект