Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Три дні боліло горло, з мигдалин було гнійне виділення

Радио
Радио

Три дні боліло горло, з мигдалин було гнійне виділення

6 грудня медикам не вдалося врятувати 37-річну Тетяну Іваненко з Лосинівки Ніжинського району. Кажуть, жінка працює в Києві. У п'ятницю повернулася додому. Три дні вона скаржилася на болі в горлі. Їй було важко дихати. А з мигдалин було гнійне виділення. Вночі жінці стало зовсім зле, викликала «швидку». Медики зробили їй два уколи. Але врятувати не вдалося.— Наш фельдшер виїздив до Лосинівки, — підтверджує Ірина Корчева, завідуюча відділенням екстреної швидкої медичної допомоги ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради. — Жінка задихалася. Медичний працівник провів всі заходи згідно з протоколом.

— У жінки були симптоми дифтерії?


— Такого діагнозу ніхто не ставив. Фельдшер написав у висновку — гостра серцево-судинна недостатність. Про дифтерію зараз мова не йде, і ми про неї не говоримо. Аналізи всі відібрані, відправлені на дослідження. Але результатів ще немає.

— У фельдшерів в аптечці є сироватка проти дифтерії?

— Ні. Укол робиться в стаціонарі лікарем.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №50 (1752), 12 грудня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тетяна Іваненко, Лосинівка, болі в горлі, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
 
 


Центр Комплект