Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Надіємось отримати під свята». Вже топлять, але ще не платять


Home net

«Надіємось отримати під свята». Вже топлять, але ще не платять

У всіх райлікарнях Чернігівської області вже увімкнули опалення. Останньою була Бобровицька ЦРЛ. Дочекалися. Тепер медики по всій області «виглядають» заробітну плату.


— З вересня пішла затримка. Щоб закрити рік по заробітній платі, нам потрібно 5 мільйонів 832 тисячі гривень, — каже Микола Сіденко, заступник головного лікаря Бобровицької ЦРЛ. — У середині листопада люди були вже на взриві і хотіли перекривати дорогу, страйкувати. Але, дякувати Богу, кошти знайшлися, заборгованість за вересень погасили. Надіємося, що до новорічних свят отримаємо і за інші місяці. Чув, що держава виділила 713 мільйонів. Стало веселіше.

— Усього по області медики чекають 12 мільйонів 390 тисяч гривень заробітної плати. Так, гроші справді були виділені, — підтверджує Алла Здор, заступник начальника - начальник відділу економіки, моніторингу та виконання загальнодержавних і регіональних програм управління охорони здоров’я ОДА. — Але ці кошти для всієї країни. Станом на вівторок, 26 листопада, їх розподілу не було. І скільки перепаде на нашу область, поки невідомо. Зараз поточна заборгованість по Бобровиці — півтора мільйони гривень. Це заробітна плата за жовтень. Найгірша ситуація у нас зі Срібнянською райлікарнею. У них є заборгованість і за вересень. 629 тисяч гривень. Але ж там в рази менша лікарня і кількість працівників, якщо порівнювати з Бобровицею.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №48 (1750), 28 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зарплата, Бобровицька ЦРЛ, райлікарня, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:


ЦентрКомплект