Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Виставку зимових світлин Сергія Тарабари представили у бібліотеці ім. Коцюбинського у Чернігові (відео)Виставку зимових світлин Сергія Тарабари представили у бібліотеці ім. Коцюбинського у Чернігові (відео)

Тридцять світлин із зображеннями зимових пейзажів представили у бібліотеці імені Коцюбинського у Чернігові. Це четверта виставка фотографа Сергія Тарабари, називається «Зимова сповідь». В експозиції митець зібрав знакові для себе фотографії: на одних зафіксовані щасливі спогади із дитинства, інші відзначилися на фотоконкурсах. Сергій Тарабара каже: бажання сфотографувати щось не може описати словами, більше відчуває це підсвідомо. Чому митець обрав саме зимову тематику – дивіться далі у сюжеті.Пейзажі та натюрморти – і всі зимові. У творчості фотографа Сергія Тарабари ця пора року – ключова.

Тридцять світлин з експозиції зроблені у різні періоди життя Сергія Тарабари. На них є як і чернігівські пейзажі, так і краєвиди Новгорода-Сіверського, де фотограф народився.

Експонуються світлини у читальній залі бібліотеки Коцюбинського. Привітати митця із відкриттям виставки прийшли колеги-фотографи. Тим часом інші відвідувачі роздивляються фото.

Ознайомитися із експозицією можна буде упродовж місяця.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, Сергій Тарабара, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект