Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Солодке мистецтво Іріс Новакової (відео)Солодке мистецтво Іріс Новакової (відео)

Живі книги читають відвідувачі Чернігівської міської бібліотеки імені Михайла Коцюбинського. В рамках просвітницького проекту «Майстерня життєтворчості» вже втретє відбулася зустріч з людиною, яку приємно прочитати навіть примхливим читачам. Нею стала художниця-кондитер Іріс Новакова із Чернігова.Перший свій торт Іріс Новакова приготувала на день народження свого брата, коли їй було 13 років. Автор солодких шедеврів переконана, що їжа повинна бути не тільки смачна, але й красива.

Вона гарно малює і створює композиції, аби цікаво презентувати свою солодку творчість в соціальних мережах та на кулінарних конкурсах, де не одноразово виборювала призові місця.

А ще вона вважає, що яку б професію для себе не обрала людина, вона повинна повністю віддаватися справі. І тільки тоді їй вдасться досягти успіху.

Іріс Новакова окрім кулінарії переймається долею людей з обмеженими можливостями на візках. Вона керівник громадської організації «Рузвальд». Не одноразово готувала і доставляла смаколики в зону проведення операції об’єднаних сил.

Учасникам заходу вдалося прочитати лише епілог цієї багатогранної творчої жінки. А підсолодила зустріч дегустація кексу, який кондитер створила у формі різдвяного віночка.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іріс Новакова, кондитер, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект