школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Княгиня України 2018», окрім корони, отримала від мера Чернігова 50 тис. грн. (відео)«Княгиня України 2018», окрім корони, отримала від мера Чернігова 50 тис. грн. (відео)

Вже в 13-те на сцені Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка відбувається гранд-фінал національного конкурсу краси «Княгиня України 2018». Цього року знову 21 учасниця представляє своє місто та бореться за головний приз – корону та 50 тисяч гривень від Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.Мер міста підтримує конкурс, адже переконаний, що краса і добро врятують світ. До початку церемонії, не спілкувався з учасницями та навіть їх не бачив – це його принцип. Так само застерігав журі бути об’єктивними в оцінках. Для себе вже вирішив, якою має бути Княгиня України.

Підтримувати учасниць, як тільки можна та створювати феєрверк емоцій, вміє тільки він - незмінний ведучий, шоу-мен та співак за сумісництвом, Діма Коляденко. Він не аби як радий щоразу бувати тут. Для нього стало несподіванкою, що Чернігів вже чекає нового року.

За декілька годин до початку дівчата вже готувалися, візажисти допомагали підкреслити індивідуальність кожної. Все ж таки макіяж та зачіска роблять свою справу. Стресу вдалося позбутися і додалася впевненість.

Зінаїда Зубець представляє наше місто. Вона так само як і решта дівчат не збирається здаватися, але як не крути перше місце одне, переможе найдостойніша претендентка і до цього пообіцяв докласти усіх зусиль генеральний продюсер та голова журі Олександр Главацький.

В суддівській колегії були і резидентами Ліги Сміху «V.I.P. Тернопіль». Учасники телевізійних серіалів «Одного разу під Полтавою» та «Країна У».

Аркадій Войтюк ще до початку встиг оцінити красу конкурсанток.

Та приїхали артисти ще з однією відповідальною місією – повеселити публіку.

Красуням потрібно було пройти заплановані конкурси, а саме, дефіле, візитівку, вихід у коктейльних сукнях та відповісти на запитання невгамовного ведучого, або вступати з ним в діалог.

Нарешті останній етап: вихід у дизайнерський вечірніх сукнях. І найінтригуюча мить – визначення переможниці. «Княгинею України 2018» стала Таїсія Головко. Другою та першою віце Княгинею стали учасниці під номером 7 Данієль Ковашвілі м. Київ та номер 2 Олександра Засипко місто Чернігів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Княгиня України 2018, конкурс краси, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект