• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Фестиваль брейк-дансу у Чернігові: скет-парк на день став денс-парком


Фестиваль брейк-дансу у Чернігові: скет-парк на день став денс-парком

 

На один день, суботу 19 червня, чернігівський скейт-парк на проспекті Миру перетворився на денс-парк. Тут влаштували фестиваль брейк-дансу «Take a break». На нього запросили всіх, хто хоч трохи вміє танцювати.Як розповіли організатори фестивалю, коли брейк-данс тільки починав розвиватися в Україні, представники Чернігова вважалися одними з найсильніших. Потім популярність цього танцю дещо знизилася, настало затишшя, але за останні кілька років зусиллями ветеранів брейкінг поступово відроджується. До того ж, ним почали активно цікавитися діти.


На фестиваль «Take a break» запросили бі-боїв з різних міст України, але Чернігів теж є кому представляти. Наприклад, Андрій Самойленко танцює брейк-данс вже більше 15 років. Але навіть маючи такий досвід, каже, половина успіху виступу танцюриста залежить від обставин – наскільки спекотно надворі, який у тебе настрій тощо.

За словами організаторів, нині у Чернігові діє три школи брейк-дансу. Масові змагання на кшталт «Take a break» проводять рідко, адже це доволі складно робити, але періодично збираються на танцювальні «батли» у сквері імені Богдана Хмельницького.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль брейк-дансу, Take a break, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект