• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівці відзначили річницю Перемоги над нацизмом


Чернігівці відзначили річницю Перемоги над нацизмом

 

76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні чернігівці відзначили церемонією покладання квітів на Меморіалі Слави, що на Болдиній горі. Участь у заході взяли керівники області та міста, народні депутати України, військові, представники громадськості. Присутні вшанували пам’ять полеглих у боях за свободу і незалежність України хвилиною мовчання і поклали квіти до Вічного Вогню на Могилі Невідомого Солдата.Під час Другої світової війни батьки Сергія Іванова працювали на далекому Сході. Тато – морський льотчик, а мама служила у штабі.


Сергій Іванов, ветеран 105-го окремого прикордонного полку спецпризначення:
«Сьогодні ввечері, в родинному колі, поставимо портрет тата, заставимо його нагородами і пом’янемо усіх, хто воював. Після війни тато викладав в нашому льотному училищі тактику ВПС і пішов у 89-му році».

Задля того, аби містяни могли зануритися в історію Другої світової війни та побачити, яким тоді було наше місто, біля Меморіалу Слави нещодавно встановили електронно-інформаційне табло. Після урочистостей міський голова Владислав Атрошенко та усі бажаючі оглянули його. Цей інфобокс можна розвивати та наповнювати додатковою інформацією. Крім того, пристрій має антивандальне скло, в ньому вбудована камера, яка фіксує зображення навколо. Він буде працювати цілодобово.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перемога над нацизмом, Меморіал Слави, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект