Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові з’явився ще один елемент туристичної навігації


У Чернігові з’явився ще один елемент туристичної навігації

Інформаційний стенд встановили біля залишків знищеного під час АТО на Сході України російського танку Т-72б, експонат якого знаходиться на території військово-історичного музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові біля Болдиних гір встановили інформаційний стендНа стенді розмістили всю інформацію стосовно бойових дій, що відбувалися під Оленівкою Донецької області в серпні 2014 року. Історію цього танку, яким чином він потрапив в Україну і, власне, як і чому з’явився у Чернігові.


Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «Ця історична довідка, яку ми представили у вигляді стенду, розповідає про історію цього танку. Для нас це дуже важливо, оскільки завдяки відкриттю цієї інформації, цей об’єкт приймає вже таке патріотичне значення і одночасно пізнавальне. Місце було вибрано не випадково – навпроти цього танку стоїть наш військово-історичний музей, знаходиться територіальне оперативне командування «Північ». І оці всі військові атракції – стенди та об’єкти – самі про себе розповідають. За допомогою таких стендів ми кажемо правду. А сьогодні дуже важливо казати правду про ті події, які відбуваються на Сході нашої країни».

Інформацію, що на стенді, надали військові. А Управління культури і туризму займалися його оформленням.

За словами Олександра Шевчука, експонат надзвичайно важливий, адже це результат успішного виконання бойового завдання українських військових та наочне підтвердження факту того, що Україна протистоїть саме російській агресії. Посадовець каже, за допомогою даної навігації, туристи і містяни матимуть змогу ознайомитися з подіями на Сході країни більш детально без участі гіда або екскурсовода, адже вся необхідна інформація тут є.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: інфораційний стенд, російський танк, військово-історичний музей, Олександр Шевчук, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект