Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Історія Олега Козаченка: він один з 26 військових, які загинули в авіакатастрофі під Чугуєвим


Історія Олега Козаченка: він один з 26 військових, які загинули в авіакатастрофі під Чугуєвим

Він підкорив небо і там лишився назавжди. Так про свого сина Олега Козаченка говорить його матір. Бортовий авіаційний технік – один із 26-ти військових, які загинули в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвим.Олег Козаченко – один із 26-ти військових, які загинули в авіакатастрофі під Чугуєвим. Йому було 40 років. Дитинство своє він провів у Городні, потім пішов до армії і служив у військовій частині у Чугуєві. Згодом пішов навчатися на факультет комп’ютерних технологій. А понад 10 років тому пов’язав своє життя з авіацією.

«Мамо, я вже не позаду сиджу, а попереду з пілотами. Запускаю ось це кнопками.»

Спочатку працював бортовим механіком, а потім – техніком. За кілька днів до авіакатастрофи він телефонував мамі.

«Літак доставили нам 100-річний. Подертий такий і ми будемо на ньому курсантів вчити. Так, а куди курсантів на нього садити? Ти там парашут вдягай, якщо треба буде стрибати, то стрибнеш. Він сміється і говорить: «Як же я кину?»


За кілька тижнів, Олег Козаченко мав приїхати у село Стовпівка у відпустку до батьків.

«Завжди шуткував зі мною. На риболовлю запрошував, казав, покаже, як він з друзями відпочиває у Харкові», - розповідає батько.

До пенсії Олегу залишалось 3 роки. Про те, що їх син розбився в авіакатастрофі, мати дізналася від доньки. Батьку наступного дня стало погано, викликали швидку.

«Завжди веселий, бадьорий, енергійний, повний сил і життя. Він завжди хотів літати», - згадує сестра Нонна Шкот.

Поховають Олега Козаченка у Харкові. Там в нього залишилась дружина і 8-ми річний син.

Що відомо: UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олег Козаченко, Городня, авіакатастрофа, Чугуїв, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект