Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Викладачі чернігівського ліцею пригадали курсантські роки загиблого на Харківщині Миколи Микитченка


Викладачі чернігівського ліцею пригадали курсантські роки загиблого на Харківщині Миколи Микитченка

У ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою у Чернігові вшанували пам’ять загиблих курсантів Національного університету повітряних сил. Тут навчалися двоє загиблих військовослужбовців. Микола Микитченко, родом із Журавки Варвинського району, а також Андрій Роспотнюк, який до Чернігова приїхав із Миргорода Полтавської області.«Я особисто і весь ліцей повинні пишатися, що взяли участь у долі такого вихованця, як Микола. Думаю, що люди правду кажуть, що небеса забирають найкращих», - сказав вихователь ліцею Сергій Терехович.

Фотографію Миколи Микитченка розмістили в холі чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Курсанти та викладачі закладу вшанували пам’ять загиблих курсантів. Микола випустився з чернігівського ліцею у 2015 році.

«Дуже щирий, дуже відповідальний, спортсмен, член збірної ліцею з багатоборства. Дуже відповідальний, все, що не доручиш і коли, все було своєчасно виконано і якісно», - згадує випускника Андрій Заносієнко.


«Це був життєрадісний такий добрий хлопчик. Брав участь у змаганнях, але це не заважало йому завжди готуватися до уроків. Він читав, вивчав вірші на пам’ять, робив домашнє завдання і ніколи не казав що не зміг, бо був на змаганнях. Пам'ятаю навіть почерк його», - розповідає викладачка української мови та літератури ліцею Тетяна Казаніна.

«Микола завжди мріяв стати військовослужбовцем, і він такий шлях пройшов до того, щоб його мрія здійснилась. Але нажаль цьому не дано було здійснитися.»

З першої спроби поступити до Харківського національного університету повітряних сил у Миколи не вийшло. Після повернення з АТО, Микола спробував ще раз і вступив. Підтримував зв’язок зі своїми викладачами і під час навчання у Харкові.

Микола не єдиний випускник ліцею, який загинув 25 вересня на Харківщині, з ним на борту АН-26 був також Андрій Роспотнюк, який до Чернігова приїхав із Миргорода Полтавської області і випустився з ліцею у 2016-му році.

Що відомо:
UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Микола Микитченко, Журавка, Андрій Роспотнюк, Ан-26, авіакатастрофа, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект