Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Всіх містян та гостей запрошують 5 липня в парк культури та відпочинку святкувати Івана Купала


Всіх містян та гостей запрошують 5 липня в парк культури та відпочинку святкувати Івана Купала

Гучно та з веселощами. Так Чернігів традиційно святкує Івана Купала. Цьогоріч дійство відбудеться 5 липня в центральному парку культури та відпочинку.Традиційні купальські пісні та танці, захоплююче шоу і неймовірна атмосфера. В Управлінні культури та туризму кажуть, цьогоріч є чим дивувати містян та гостей.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «Починаючи з 6-ї години буде прекрасний виступ Олександра Пеканова, чемпіона світу зі стронгмену. Це наш земляк, який покаже свою силу, свою міць. І ми з цього розпочнемо свій вечір. Далі, ми запросили наших киян – гурт «Баламути», «Яснокрасно» і «Рибащука». Одні назви чого вартують. Хедлайнер цьогоріч буде «Bubble Jam».

Аналогічно різдвяному борщу, яким частували всіх охочих, під час святкування Івана Купала встановлять ще один гастрономічний міський рекорд.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Наші ресторатори хочуть продовжувати набирати кількість своїх рекордів. Кейтерингова компанія подали заявку на те, що вони зможуть на Івана Купала 5 липня в Центральному парку культури та відпочинку наварити 300 л юшки, яку будуть смакувати всі. Як мінімум 1,5-2 тисячі людей однозначно її смакуватимуть».

По заходу сонця організатори обіцяють незвичне вогняне шоу.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «Фаєр-шоу буде оригінальн. Оскільки воно буде пов’язане не тільки з музикою, а ще й з технікою. Ми побачимо цікаве театральне рішення цього дійства. І не тільки візуально, а ще й відчуємо його».

Дитячі локації розпочнуть свою роботу о 14-й.

Окрім всього на містян та гостей чекають фотозони, алея майстрів, купальські розваги та майстер-класи. А відтак цікава та насичена програма для всіх незалежно від віку.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Івана Купала, гуляння, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект