Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Електрички та міжобласне автобусне сполучення: що запрацювало на Чернігівщині
УБП


Home net

Електрички та міжобласне автобусне сполучення: що запрацювало на Чернігівщині

Сьогодні після двомісячної перерви у Чернігові відновили приміське залізничне сполучення. Про це Суспільному сказала начальниця чернігівського залізничного вокзалу Тамара Єрошенко. З її слів, їздять електрички до Ніжина та Горностаївки. Потяг Київ-Неданчичі тимчасово відмінили. Також не працює міжрегіональне залізничне сполучення, бо рішення про його відновлення поки не отримували. Запрацювало, натомість, автобусне сполучення між областями. Як на відновлення роботи транспорту реагують чернігівці, розповідаємо в сюжеті.За словами начальниці залізничного вокзалу Тамари Єрошенко сьогодні запрацювали тільки приміські електрички - до Ніжина та Горностаївки. Потяг Київ-Неданчичі тимчасово відмінили. Зі слів Тамари Єрошенко, рішення про початок роботи міжрегіональних потягів поки що не отримували.

Натомість, відсьогодні почали курсувати автобуси у міжобласному сполученні. За словами начальника автовокзалу Віталія Мироненка, поки що відновили 4 маршрути з близько сімдесяти.

«З сьогоднішнього числа вже поїхали Славутич – Київ, на Київ поїхали рейси. Деякі Чернігів Київ поїхали. З завтрашнього дня планується вже Чернігів-Київ через Десну, поїдуть два рейси. Чернігів-Полтава поїде з завтрашнього дня. На Київ поїхали люди. Не багато, але близько 10 чоловік уже на перших рейсах, на кожному з перших рейсах поїхали», - сказав Віталій Мироненко.

Інші міжобласні автомобільні рейси планують відновлювати поступово. І це залежить від перевізників, каже Віталій Мироненко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електричка, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект