Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Обережно: в електричці «Київ — Ніжин» збоченець нападає на молодих дівчат

Обережно: в електричці «Київ — Ніжин» збоченець нападає на молодих дівчат

 Молода киян­ка (свого імені попросила не називати), яка звернулась до редакції, попе­реджає про небезпеку жінок, які їздять заліз­ницею зі столиці до Ніжина:

— 24 травня об 11.20 я на Караваєвих Дачах сіла в електричку «Київ — Ніжин» (їхала до родичів у Бобровицю на вихідні). Точно не скажу, де зайшов той чоловік, ско­ріше за все на Дарниці. Сів через «купе» від дівчини, яка, як я зрозуміла, була з подру­гою. На Заворичах подруга вийшла, а ді­вчина (дуже молода, на вигляд років 18-20) залишилась. Перед Марківцями вона стала збиратися, щоб вийти, і чоловік заметушив­ся. Пішов за нею в тамбур (цьому ніхто не на­дав значення — може, його зупинка, покури­ти чи ще щось).

Електричка почала гальмувати, і я зі сво­го місця крізь скло побачила, як цей чоловік швидко підійшов до дівчини, торкнувся її ін­тимних зон — і навтьоки в інший вагон. Ді­вчина закричала і встигла навздогін ударити нахабу долонею по спині. На жаль, деталь­но описати його не можу, бо він весь час си­дів до мене спиною.

Лише побачила, що повнуватий і на вигляд років 40. Найстрашніше, що чоловік, схоже, був абсолютно тверезий — жодних ознак алкогольного сп'яніння. А судячи з того, як поводився, він це робить уже не вперше. Одна жінка в електричці мені сказала: можливо, він приглядався до дівчи­ни раніше, бо бачила, як подивився на неї, щойно зайшов у вагон.

Я не набагато старша за цю дівчину і знаю, що чимало знайомих відпускають сво­їх дітей самих їздити в електричці, тому мене ця ситуація дуже збентежила. Розказала про неї своїм знайомим, і виявилося, що кілька подруг теж були свідками і навіть жертвами чоловіка (цього самого чи різних — визначи­ти складно), який чіплявся до них, торкався їхніх ніг тощо. Діє він так: примічає «об’єкт», а коли дівчина (або жінка) встає, теж підво­диться й удає, що шукає цигарки, щоб вийти покурити, а сам чекає, поки вона піде, і вже тоді йде за нею. А там уже робить свою брудну справу...

Не відомо, скільки дівчат і жінок постраж­дало від рук цього збочення. І скільки ще по­страждає, якщо його не спинити... Тож будь­те обережні!

Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: збоченець, електричка

Добавить в: