Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Італійський художник приїхав у Чернігів відтворювати музику в кольорі
Карантин

Італійський художник приїхав у Чернігів відтворювати музику в кольорі

Chromesthesia, або відтворення музики у кольорі. Виставку італійського художника Луїджі Россі, авторського стилю саме під такою назвою побачили стіни чернігівського художнього музею. Серед майже 20 полотен, 2 з них митець написав безпосередньо в експозиційному залі, надихаючись особливою для нього музикою.Дж. Луїджі Россі, художник:
«Люди, які кажуть вам, що розбираються в мистецтві прагнуть його класифікувати. І останні 3 або 5 років критики намагаються віднести і мої роботи до якихось течій абстракціонізму. Але я митець і я хочу мати свій власний стиль. І його назва Chromesthesia».

Юрій Ткач, директор чернігівського обласного художнього музею ім. Г. Галагана:
«Він вдягає навушники і слухає музику. Суть Chromesthesia – це звукосвітлова синтезія. Тобто він чує музику і бачить кольори. Це звичайно дуже спрощений виклад. Він слухає музику і його це надихає».

Саме у такий спосіб живописець може відтворити будь-які почуття і враження – від першого снігу чи льону на полі до забудови Мальти чи дороги до Атлантиди.

Дж. Луїджі Россі, художник: «Митець має час на цій планеті. І все те, що я бачив і чув, і відчував, залишиться зі мною, і все це дуже цінне для мене. Я дуже серйозно ставлюся до того, що я роблю. Тому що насправді, знову ж таки, все, що я роблю, залишиться після і я хочу залишити найкраще».

Перша творчість митця потрапила до музею у серпні минулого року в рамках проєкту «Арт-Мальта». Після пропозиції керівництва музею організувати авторську виставку, за кілька місяців Луїджі приїхав з нею до Чернігова. На його думку, якщо картина сподобалась хоча б одній людині, це вже може називатися мистецтвом.

Дж. Луїджі Россі, художник:
«Це дуже важко описати. Я вважаю, це щось інтимне. Але я не хочу цього приховувати. Я щасливий».

Особливістю цієї виставки є також те, що залу музею художник облаштував, як свою творчу майстерню – з квітами та фарбою на підлозі.

Експозицію Chromesthesia Люїджі Россі можна побачити до кінця березня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Chromesthesia, Луїджі Россі, музей Галагана, виставка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект