Річка долі Тамари Дудко

В обласному художньому музеї в перші дні нового року відкрилася виставка картин Тамари Дудко. Тут представлено її 42 роботи, які відрізняються колоритом та темами. На багатьох полотнах змальована Десна. Художниця народилася на Чернігівщині і ця річка стала символом її творчості, а експозиція отримала назву «Річка долі».«Непереборний» – так називається одна з найбільш відомих картин чернігівської художниці Тамари Дудко. Незламність українського духу та бажання до перемоги – це основа цього полотна.


Тамара Дудко працює в реалістичному стилі, хоча має філософські твори. Один з таких «Чарівник». Також митець не залишила поза увагою війну на Сході. Вона стала поштовхом до написання картини «Батьки воюють – сини сумують».

Тамарі Дудко 53 роки. Народилася в Бахмачі. За фахом інженер. Пізніше закінчила всесоюзний заочний університет мистецтв. Член чернігівського народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра». Бере участь у багатьох всеукраїнських та обласних виставках. Її роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні, Польщі, Німеччині та Ізраїлі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, художній музей, Тамара Дудко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект