Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перший кубок гумору. Скільки учасників взяли участь у чернігівській лізі КВК?


Нормовен

Перший кубок гумору. Скільки учасників взяли участь у чернігівській лізі КВК?

Субота, 2 листопада, у міському палаці культури багато шанувальників гумору. Усі в очікуванні першого кубку гумору чернігівської відкритої ліги КВК. Організатор заходу управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

10 команд з різних міст України приїхали до Чернігова представляти свої жарти.На початку був розіграний фрістайл. Уся гра мала нетрадиційний зміст. Судді віддавали кращим учасникам свій голос стоячі. У вирішальний батл потрапило 8 команд. В результаті якого вони змагалися в різних видах розминки. Та лише трійка кращих розіграла між собою переможний кубок. Це дві київські команди – «Скраюшку» та «Олег Вояж», і чернігівська «Харлі Квін». В результаті перемогу здобула досвідчена команда гравців КВК «Олег Вояж» і отримала грошову премію в розмірі 3 тисячі гривень.

8 грудня переможці чернігівської ліги поїдуть змагатися у фіналі дніпровської ліги гумору.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гумор, КВК, чернігівська ліга, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект