Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чому ковідних хворих не лікують ні в Корюківці, ні у Сновську

Радио

Чому ковідних хворих не лікують ні в Корюківці, ні у Сновську

 

Про це та інше з виступу керівника ко­мунального некомерційного підпри­ємства «Корюківська ЦРЛ» Корюківської міськради Сергія Пивовара.С.Г Пивовар зазначив, що у 2023 році Корюків­ська лікарня матиме 19 пакетів медичних гарантій. Це висока планка. Жодна районна лікарня не надає стільки послуг, як корюківський медичний заклад. Більше пакетів має лише обласна лікарня.

- Зате ми не матимемо «ковідного пакета», бо держава більше його не передбачає. Та замість ньо­го в нас буде нова послуга — цистоскопія (обстежен­ня сечового міхура)

Як і раніше, наполегливо залучатимемо нові ка­дри. Нам потрібні, окрім неврологів, також офталь­молог, лор-спеціаліст. Сподіваємося, що наступного року зможемо виконати ремонти у відділеннях, адже все зношується.


Хоча добре розуміємо, що головне зараз — Укра­їні перемогти окупантів. І якнайшвидше, щоби було менше болючих втрат. Користуючись нагодою, зичу землякам у новому році мирного неба та міцного здоров’я.

Також було сказано, що тепер у наших сусідів придбано гастро- та колоноскопічне обладнання, яке розмістили в кабінеті на першому поверсі. По­силили рентгенологічну службу цифровим рентген­апаратом та одним із кращих в області мамографом. Також встановили другу кисневу станцію. А польські благодійники передали Корюківській лікарні реанімобіль.

— Нам удалося придбати два електронно-оптичні перетворювачі (С-дуга). Це рентгенологічне облад­нання, яке використовується під час операцій. Під нього зараз облаштовуємо ще одну операційну.

Таке обладнання дуже допоможе хірургічній службі. Можемо пишатися ще одним важливим до­сягненням — ми почали робити операції на перед­міхуровій залозі. Починаючи з серпня, за допомогою лапароскопічної стійки (щадний режим) видаляємо аденому в чоловіків.


Джерело: газета “Промінь” від 02.02.2023, Олена КОМПАНЕЦЬ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пивовар, Сновськ, Корюквка, ковід

Добавить в: