Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Всесвітній день в’язання на публіці: у Чернігові близько 30 жінок зібралися і в’язали разом (відео)Всесвітній день в’язання на публіці: у Чернігові близько 30 жінок зібралися і в’язали разом (відео)

Поспілкуватися за улюбленою справою, показати свої найкращі вироби та допомогти дітям,які наразі перебувають у дитячих будинках - у Чернігові близько тридцяти в’язальниць зібралися разом та таким чином долучилися до Всесвітнього дня в’язання на публіці. Його започаткували у 2005 році у Франції, чернігівські майстрині уперше провели таку акцію чотири роки тому. Кажуть: приємно поспілкуватися із однодумицями за улюбленою справою та дізнатися нові техніки. Що нав’язали та про що говорили на цьогорічному дні в’язання на публіці – дивіться далі у сюжеті.На столах пряжа та нитки, у руках – спиці та гачки. В одній із кав’ярень міста зібралися в’язальниці, аби поспілкуватися за улюбленою справою.

«Хтось танцює хтось співає а ми в’яжемо».

Альона Разумеєнко, організаторка акції: «У цей день – це міжнародний день в’язання на публіці – збираються у цей день в усьому світі жінки, іноді й чоловіки, можливо, які в’яжуть. І ось так у дружній атмосфері сидять, спілкуються, п’ють чай та каву і в’яжуть – вільне в’язання.

Вигадала колись француженка. Вона просто захотіла разом із подружками піти кудись на природу і пов’язати. І якось воно так із 2005 року увійшло і стало світовим заходом».

Майстрині працюють над речами, які почали в'язати вдома. Принесли, аби показати іншим свою техніку. На цю акцію була попередня реєстрація, подали заявки тридцять жінок. Серед них і досвідчені в’язальниці, які займаються рукоділлям більше двадцяти років, і ті, хто навчився цьому нещодавно. Десятирічна Ксенія в’яже пів року. Нині прийшла разом із мамою.

Ксенія Іващенко: «Вчитися в’язати захотіла. Моя мама теж в’яже і от я теж захотіла. Можна цим зайняти час і на мою думку це цікаво щось в'язати дя людей, дітей, допомагати людям».

Валентина – киянка. До Чернігова приїхала щоб подивитися місто. Коли дізналася про акцію – вирішила долучитися.

Валентина Мартвинова: «Зараз у світі Інтернету, коли ми всі сидимо у Viber,WhatsApp, Facebook – мало живого спілкування. На мою думку, така акція – це можливість познайомитися, поспілкуватися та обговорити щось таке, чого в Інтернеті не побачиш, не почуєш. Так би мовити».

А ось ця розкладка називається «Подаруй тепло дитині». Ці речі чернігівські майстрині принесли спеціально, аби передати до одного із дитячих будинків Чернігова.

Олена Савичева: «У них немає батьків немає бабусь які можуть зв’язати. Я для своїх дітей в’яжу багато. І іграшок і всього. А вони там самі. Тільки ми можемо про них подбати».

За словами Альони Разумеєнко, після завершення акції речі розберуть і відповідно до них оберуть заклад, якому їх подарують.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: в’язання, майстрині, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект