• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Музиканти, яких попросили припинити виступ у парку Чернігова, претензій до муніципалів не мають (відео)


Музиканти, яких попросили припинити виступ у парку Чернігова, претензій до муніципалів не мають (відео)

 

Штрафів чи приписів музикантам, яких вчора ввечері співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» попросили припинити виступ у парку Богдана Хмельницького у Чернігові, не виписували. Про це сказав керівник підприємства Віталій Хрустицький. Вчора ввечері користувач соціальної мережі «Фейсбук» Роман Любивий опублікував допис, в якому повідомив, що співробітники Муніципальної варти прогнали з парку вуличних музикантів, посилаючись на статтю 152 Адміністративного Кодексу України «Порушення норм благоустрою». Самі ж музиканти пояснюють, до них підійшли під час виступу і спитали, чи є в них дозвіл. Дозволу не було, тому вони вирішили збирати речі. Музиканти претензій до муніципалів не мають, допис опублікував чоловік, який їм допомагав.Ярослав Гросс, музикант: «Той чоловік, який нам допомагав переносити важкі речі – це генератор, колонка 20 кг важить – він почав всю цю справу з муніципалами якось розкачувати. Я підходив, казав, що не треба цього робити - у всіх своя робота. Я до цього не маю жодних претензій. Тим паче, механізм, як це має все робитися в цілому існує. Однак цей чоловік написав у «Фейсбуці» оцей «меморандум», який створив таку сенсацію, цей резонанс в Чернігові. Мені здається, взагалі обговорювати нічого».

Віталій Хрустицький каже, зазвичай вуличні музиканти про виступи повідомляють в управління культури, останнє в свою чергу попереджає Муніципальну варту. Про виступ муніципалів не повідомляли, тому до музикантів й підійшли.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «В нас з ними взагалі конфлікту немає. Ми роз’яснили, що треба зробити. Єдине не доопрацювання інспекторів в тому, що хлопці звернули цю діяльність. Напевне, якщо люди є і їм це подобається, все ж таки зробити це після виступу – повідомити їм: хлопці, зверніться в управління культури, вам нададуть дозвіл, про це сповістять, і ви будете спокійно працювати.»

Музикант Ярослав Гросс каже, надалі планують отримати потрібні дозволи.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Любивий, вуличні музиканти, Муніципальна варта, Ярослав Гросс, сквер Хмельницького, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект