• Брухт ДальнобойСервис


Талион

Блоги

 • New HeartДопоможіть зібрати кошти на пересадку серця Ковалю Жені 0'R

  strekoza007 0 2200

  29-річному Євгену Ковалю з села Наумівка Корюківського району терміново потрібна операція на серці.

  Без оперативного втручання чоловік може померти. Підступну хворобу в Євгена діагностували три роки тому. Відтоді він лікувався в Корюківці, Чернігові, Києві та все безуспішно. Лише в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова хворого якісно обстежили і сказали, що потрібна термінова трансплантація.

  Наразі Євген отримав підтвердження з Білорусі, де лікарі беруться за операцію. Тепер головне отримати дозвіл МОЗ і знайти гроші на операцію, а це близько 150 000 доларів.
  У звичайної сім’ї з села – мами, дружини Юлія та маленької донечки Катрусі – таких грошей немає. До збору долучилися всі родичі, знайомі та односельці. Але такої великої суми їм назбирати не вдалося. Тож рідні Євгена просять усіх небайдужих людей долучитися до збору коштів  ...

 • Блог chemeriskijУ Менській лікарні уперше проведено операцію на серці 0'R

  chemeriskij 3 2886

  Як повідомляє прес - служба управління охорони здоров"я Чернігівської облдержадміністрації, 21 березня у Менській центральній районній лікарні уперше було проведено унікальну операцію на серці, як для лікарні районного маштабу.

  Пацієнтом став 23-річний молодий чоловік, поранений співмешканкою. А прооперував його завідувач хірургічного відділення Федір Надточій. Для лікаря це була перша операція на серці за 20 років роботи, і виконав він її просто блискуче.
  Медики розповідають, що до лікарні Сергія привезли о 19-й годині . Хлопець стікав кров'ю і діяти треба було негайно - лік ішов на хвилини. За допомогою корпоративного мобільного зв'язку з дому терміново були викликані хірург та анестезіолог, і робота закипіла. Підготовка до операції тривала годину, а вже о 20-й медики добиралися до серця пацієнта. Успішно виконавши торатокомію (розтин грудної порожнини для здійснення операції на серці), хірург зашив ножове поранення і повернув хлопця до життя.
  Рана,   ...Центр Комплект