• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог chemeriskij » У Менській лікарні уперше проведено операцію на серці


Талион

У Менській лікарні уперше проведено операцію на серці

3 Апреля 2010 23:02   Просмотров: 2885
Метки: операція, серце
Як повідомляє прес - служба управління охорони здоров"я Чернігівської облдержадміністрації, 21 березня у Менській центральній районній лікарні уперше було проведено унікальну операцію на серці, як для лікарні районного маштабу.

Пацієнтом став 23-річний молодий чоловік, поранений співмешканкою. А прооперував його завідувач хірургічного відділення Федір Надточій. Для лікаря це була перша операція на серці за 20 років роботи, і виконав він її просто блискуче.Медики розповідають, що до лікарні Сергія привезли о 19-й годині . Хлопець стікав кров'ю і діяти треба було негайно - лік ішов на хвилини. За допомогою корпоративного мобільного зв'язку з дому терміново були викликані хірург та анестезіолог, і робота закипіла. Підготовка до операції тривала годину, а вже о 20-й медики добиралися до серця пацієнта. Успішно виконавши торатокомію (розтин грудної порожнини для здійснення операції на серці), хірург зашив ножове поранення і повернув хлопця до життя.Рана, отримана молодим менчанином, виявилась наскрізною - ніж повністю пронизав серце. З грудної порожнини лікарі відкачали більше літра крові та зробили реінфузію, тобто, після фільтрації влили хворому його кров назад.

30 березня Сергієві зняли шви. Він ходить і почуває себе нормально. Якби не післяопераційне ускладнення - запалення легенів - хлопця б уже виписували додому.

Джерело://malecha.in.ua/
Добавить в:
 
 


Центр Комплект