Свині з пострадянської жопи.

22 Декабря 2014 08:42   Просмотров: 5625
Метки:
Нравится Рейтинг поста: 0
Рефлексія на рефлексію.

Ось такий от коментар від:

novopassit 22 Декабря 2014 г. (00:06)
не стал смотреть. какая-то очередная компиляция кого-то для чего-то. в современном информационном пространстве просто жаль времени на это. я могу 10 таких роликов в день делать, подгоняя кадры, текст, смысл и пр. а если мне еще и заплатят...меня интересует два вопроса по отношению к Вам. 1 - чего Вас так беспокоит россия? не просто беспокоит, а настолько, что кроме мантр и сказок про россию я ничего больше не слышу. у нас в стране жопа гораздо большая чем в россии. и беспокоиться надо о нас самих. именно об этом мой пост. а Вы мне про россию. Бог создал украинцев чтобы искать виноватых в россии? и 2 вопрос. Вы меня в свое время забанили в своем блоге, за то, что я стал критиковать Вас в Ваших стремлениях к вандализму и поймал Вас на противоречиях в мировоззренческих ориентирах. Так вы либо крест снимите, либо трусы наденьте, т.е. либо мне не пишите, либо бан снимите. А то получается что самый ярый поборник демократии на блогах не брезгует тоталитарными приемчиками.


Моя відповідь наступна.
Novopassit, Ви до мене не рівняйтесь. Не тому, що я красивіший чи розумніший, а тому, що я маю гідність і логіку. Забанити ж Вас я міг тільки за одне, за намагання змішати правду з брехнею і видавати її за істину - саме так завжди діє Валерій Степанов з поганялом Котвал.
Ось і в цьому пості Ви робите те саме. Так, в нас в Україні дійсно жопа. Пострадянська совкова жопа. Ми важко, дуже важко почали з неї вилазити в цивілізований світ. Але російські свині на чолі з Путіним (я ж не кажу, що всі на світі росіяни) почали нас вбивати, щоб ми з тієї пострадянської жопи не вилізли. Звісно, Ви ніколи не визнаєте, що Російські свині напали на нас і ведуть в Україні загарбницьку війну вбиваючи українців. Чому не визнаєте? Тому, що живете та мислите як свиня в російській жопі - брехливо, тупо і підло.
Щодо бану - розбаню зі сподіваннями, що Ви припинита маніпулювати істиною. Якщо ж для Вас це виявиться непосильним, забаню знову.

Добавить в: